• Головна
  • За куріння у черкаських кафе, барах і ресторанах штрафуватимуть власників закладів
16:40, 30 липня 2009 р.

За куріння у черкаських кафе, барах і ресторанах штрафуватимуть власників закладів

Повністю ізолювати від тютюнового диму 50% місць своєї площі зобов'язує громадські заклади новий Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров`я населення". А контролюватиме дотримання закону Черкаська обласна благодійна фундація "Паритет".

– Згідно з законом, якщо, наприклад, ресторан має лише одне приміщення, то куріння у ньому має бути заборонене взагалі, бо дим так чи інакше розповсюджуватиметься на все приміщення, – пояснює голова правління Черкаської обласної благодійної фундації "Паритет" Сергій Гончар.

За його словами, невдовзі ревізори перевірятимуть заклади, складатимуть протоколи про адмінпорушення і передаватимуть їх в обласне управління захисту прав споживачів, а також робитимуть помітку у книзі скарг громадського закладу. Відвідувач, права якого не дихати димом у закладі харчування були порушені, також має право звернутися до цього управління (тел.: 45-62-05, 37-25-82), яке в такому разі може накласти на власника або орендаря закладів харчування штраф розміром від 1 до 10 тисяч гривень.

– Насправді у більшості кафе, барів та ресторанів міста курити заборонено, адже власники самі турбуються про імідж закладу, – каже Сергій Гончар. – А от велику увагу варто приділити черкаським нічним клубам: зараз там панує повна вакханалія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...