• Головна
  • «Імпульс» зачаклував своїм танцювальним шоу черкащан (фото)
13:00, 27 травня 2015 р.

«Імпульс» зачаклував своїм танцювальним шоу черкащан (фото)

У Черкасах танцювальне шоу «Чаклунка» презентував зразковий колектив сучасної хореографії «Імпульс». Упродовж кількох годин на сцені Черкаського міського палацу культури "Дружба народів" відбувалося феєричне переплетіння кадрів сучасного фентезі «Маліфісента» з хореографічними постановками у стилі диско, диско-слоу, контемпу, джаз-фанку тощо.

Глядачі стали свідками неймовірного танцювального видовища, яке вдалося завдяки натхненню й таланту керівників колективу Людмили та Олени Воропай, а також тренерів – Т. Іванченко, А. Гриневич, А.Задніпровської. 

У хореографічній виставі узяли участь абсолютно усі вихованці колективу, від найменших 3-річних початківців до випускників та тренерів «Імпульсу». Усього ж на сцену ПК «Дружба народів» вийшли понад 200 танцівників, що вражали блискучими здібностями, гімнастичними трюками, яскравими костюмами та цікавими композиціями. 

Учасники колективу перевтілилися в образи природи, рослин і тварин, казкових персонажів. Головні ролі виконали тренери «Імпульсу», а також вихованці, що вже неодноразово доводили свою майстерність на змаганнях міжнародного рівня. Юні артисти зуміли відтворити через мистецтво сучасного танцю боротьбу добра і зла, кохання й зради, де зрештою щира любов здолала магію.

«Імпульс» зачаклував своїм танцювальним шоу черкащан (фото), фото-1
«Імпульс» зачаклував своїм танцювальним шоу черкащан (фото), фото-2
«Імпульс» зачаклував своїм танцювальним шоу черкащан (фото), фото-3
«Імпульс» зачаклував своїм танцювальним шоу черкащан (фото), фото-4
«Імпульс» зачаклував своїм танцювальним шоу черкащан (фото), фото-5
«Імпульс» зачаклував своїм танцювальним шоу черкащан (фото), фото-6
«Імпульс» зачаклував своїм танцювальним шоу черкащан (фото), фото-7
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#танцювальне шоу «Чаклунка» #Черкаси
Оголошення
live comments feed...