• Головна
  • Я не ініціюю об'єднання двох університетів, - черкаський губернатор
15:35, 26 травня 2015 р.

Я не ініціюю об'єднання двох університетів, - черкаський губернатор

Так він прокоментував відкритий лист трудового колективу Черкаського державного технологічного університету.

– Наш головний пріоритет, як і Міністерства освіти України, – це якісні освітні послуги, – зауважує обласний очільник. – Зважаючи на це, керівництво ЧДТУ не повинно займатися різного роду плітками та збурювати колектив. Краще хай спрямовує свою енергію та час на підготовку висококваліфікованих фахівців. Зараз область ратує за відновлення роботи промислових підприємств, залучення інвестицій. А наші ВИШі готують, у кращому випадку, менеджерів. Причому в роботодавців багато претензій до якості знань і вмінь випускників. Тому я й доручив нашому освітньому департаменту проаналізувати попит і пропозицію на ринку праці, щоб потім сформулювати відповідні пропозиції до Міносвіти. Усе це публічно!

Водночас у Міністерстві освіти й науки України теж спростовують інформацію, оприлюднену у відкритому листі трудового колективу ЧДТУ. Минулого тижня з делегатами звідти зустрічався заступник міністра.

– Так, ми справді мали розмову, – пояснює Андрій Гевко. – Однак я не говорив, що голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко ініціює ліквідацію Черкаського державного технологічного університету шляхом приєднання до Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Ми зараз вивчаємо питання реформування мережі освітніх закладів по всій України. Акредитаційна комісія вже проаналізувала частину навчальних закладів. Уряд зі свого боку надав дозвіл на перевірки. Зараз вони тривають.

Нагадаємо, під Міністерством освіти минулої середи мітингували 40 викладачів із Черкаського державного технологічного університету. Вони вимагали офіційної позиції щодо можливого злиття двох черкаських ВИШів – ЧДТУ та ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...