• Головна
  • Як повідомити черкаську владу про проблеми у місті?
13:09, 25 травня 2015 р.

Як повідомити черкаську владу про проблеми у місті?

У Черкасах, як і в багатьох інших містах, є безліч проблем, які ми бачимо щодня. Та як же нам найпростіше й ефективніше повідомити міську владу, що десь там у місті лежить купа сміття чи відкритий люк, бігають злі собаки чи не світить лампочка, глибочезна яма на дорозі чи розбита хуліганами зупинка?

ГО "Опора" пропонує рейтинг – ТОП 10 способів, як можна повідомити нашу владу про проблеми у місті.

10 місце

Кухонна революція

Розповідати один одному на кухні, що там якась проблема і на неї ніхто не реагує. При цьому сподіватись, що якимось чином через такі обурення чиновники якось самі випадково дізнаються про це від ваших родичів чи знайомих.

9 місце

Плакатна революція

Намалювати великий плакат і стояти біля проблеми, поки на неї не звернуть увагу й не вирішать.

8 місце

Пікетна революція

Прийти під будівлю виконкому з грамофоном і кричати про проблему з усього горла. Кричати доти, поки хтось не вийде і не вислухає та пообіцяє щось зробити.

7 місце

Форумна революція

Написати про проблему на форумі та разом із його мешканцями сварити владу під анонімними ніками, аж поки  про це дізнаються чиновники та вирішать проблему.

6 місце

Соціальні мережі рулять

Оскільки чиновники й політики нашого міста теж користуються соціальними мережами, то їх можна піймати саме там. Пишемо про проблему у популярних міських групах чи навіть на сторінках тих самих чиновників і політиків. Беручи до уваги те, що ніхто не любить ніяковіти, то на проблему звернуть увагу й щось там пообіцяють. Час від часу про неї можна нагадувати аж до її вирішення. У цьому випадку необхідно долучити усіх своїх френдів, аби вони своїми лайками тиснули на відповідального за проблему

5 місце

Підключити депутата

Місто розділене на 30 округів, у кожному з яких мають працювати по два депутати (мажоритарник, якого обрали жителі цього округу, і депутат, який пройшов по партійним спискам і є делегований партією для здійснення своєї діяльності на цей округ). Хто з депутатів, коли й де саме приймає виборців, можна знайти ось на цій сторінці Черкаської міської ради.

4 місце

Повідомити про проблему в ОСН

Наше місто розділене на 19 районів, у кожному з яких працює орган самоорганізації населення. Про проблему можна повідомити їм і навіть разом з ними спробувати її вирішити. Перелік ОСНів нашого міста є за цим посилання.

3 місце

Написати у міську раду звернення on-line

Можна зайти на сайт міської ради за ось цим посиланням, описати проблему та чекати на її вирішення. Оскільки on-line звернення є офіційним інструмент спілкування із громадянами, то з часом вам прийде відповідь (сподіваємось, що не відписка), що і хто відповідно до законодавства буде робити чи не робити з проблемою, про яку ви повідомили.
 

2 місце

Зателефонувати у службу 1505

Про проблему можна завжди повідомити владу через службу 1505. Також у цю службу можна повідомити про проблему за телефоном 050 464 60 60 і на e-mail: [email protected].

Цей спосіб особливо добре підходить для повідомлень про аварійні ситуації, оскільки ваше повідомлення приймає оператор і може відразу відреагувати.

1 місце

Зареєструвати проблему на порталі «Відкрите місто»

Віднедавна у Черкасах запрацювала on-line платформа «Відкрите місто» (http://opencity.in.ua/). Про усі інфраструктурні проблеми нашого міста можна повідомляти владу саме за допомогою неї. Оскільки черкаська влада є партнером платформи, то до роботи з нею підключені відповідальні фахівці кожного підприємства, управління, відділу, які відповідають за утримання нашого міста. Для кожного фахівця цих установ на порталі зроблено відповідний on-line кабінет, у який їм приходять повідомлення, зареєстровані на порталі, окрім того, вони ще додатково отримують листи із повідомленнями на свою пошту.

Переваги платформи «Відкрите місто»

  • Можливість легко з комп’ютера чи мобільного зареєструвати проблему на порталі.
  • Можливість додати до повідомлення відео чи фото.
  • Можливість відмітити точне місцезнаходження проблеми на on-line карті.
  • Можливість спілкування із відповідальними працівниками в процесі вирішення проблеми.
  • Можливість спостереження, як загалом влада вирішує проблеми, які турбують громадян.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Опора #Черкаси
Оголошення
live comments feed...