• Головна
  • Студенти ЧДТУ протестують проти об’єднання вузів (фото, відео)
11:41, 25 травня 2015 р.

Студенти ЧДТУ протестують проти об’єднання вузів (фото, відео)

Кілька сотень студентів Черкаського державного технологічного університету пройшли ходою до Черкаської обласної держадміністрації на протест проти об’єднання з Черкаським національним університетом. Вони скандують гасла “Руки геть від ЧДТУ!” та “Ні об’єднанню вузів!”. Протестувальну ходу ініціювала студентська рада ЧДТУ. Наразі студенти підійшли до ОДА і ініціативна група пішла до голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка, пише "Про Головне".

Студенти ЧДТУ протестують проти об’єднання вузів (фото, відео), фото-1
Студенти ЧДТУ протестують проти об’єднання вузів (фото, відео), фото-2
Студенти ЧДТУ протестують проти об’єднання вузів (фото, відео), фото-3
Студенти ЧДТУ протестують проти об’єднання вузів (фото, відео), фото-4

Нагадаємо, минулої середи під Міністерством освіти викладачі Черкаського державного технологічного університету вийшли на мітинг. Вони вимагали офіційної позиції щодо можливого злиття двох черкаських ВИШів – ЧДТУ та ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Разом з тим, Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко спростував інформацію, що він ініціював об’єднання цих двох черкаських університетів. 

— Наш головний пріоритет, як і Міністерства освіти України, – це якісні освітні послуги, – зауважив обласний очільник. – Зважаючи на це, керівництво ЧДТУ не повинно займатися різного роду плітками та збурювати колектив. Краще хай спрямовує свою енергію та час на підготовку висококваліфікованих фахівців. Зараз область ратує за відновлення роботи промислових підприємств, залучення інвестицій. А наші виші готують, у кращому випадку, менеджерів. Причому в роботодавців багато претензій до якості знань і вмінь випускників. Тому я й доручив нашому освітньому департаменту проаналізувати попит і пропозицію на ринку праці, щоб потім сформулювати відповідні пропозиції до Міносвіти. Усе це публічно! 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЧДТУ #протест #Черкаси
Оголошення
live comments feed...