• Головна
  • Коли на Черкащині люструватимуть міліцію (графік)
10:04, 25 травня 2015 р.

Коли на Черкащині люструватимуть міліцію (графік)

Люстрацію проходять всі без виключення працівники міліції. Кожен працівник міліції, який підпадає під дії Закону України «Про очищення влади» буде звільнений з органів внутрішніх справ. Про це у Facebook запевнив начальник УМВС в області Владислав Пустовар.

“Знаю, що людей непокоїть питання чому й досі працюють працівники міліції, які причетні до затримання громадян під час майданівських подій. Гадаю, що доцільно внести певну ясність.

Всім відомо, що в минулому році вступив в дію Закону України «Про очищення влади». Цей закон передбачає декілька категорій проходження люстрації. Перший етап – це так звана трудова люстрації, яка була проведена протягом 10 днів з моменту набрання чинності законом і вона стосується тих осіб, які займали найвищі керівні посади (для обласної міліції це – начальник Управління та його заступники). Другий етап люстрації стесується осіб, які мають відношення до «майданівських справ». Цей етап розпочався в квітні цього року та наразі триває. Відповідно до цього закону складено графік люстраційної перевірки, яка вже проходить у всіх службах та підрозділах міліції області. Люстрацію проходять всі без виключення працівники міліції. Кожен працівник міліції, який підпадає під дії Закону України «Про очищення влади» буде звільнений з органів внутрішніх справ. Ось графік проведення люстрації серед працівників міліції Черкаської області.


11150492_1593146684296313_529084626337869100_n

Коли на Черкащині люструватимуть міліцію (графік), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#люстрація #Черкаси
Оголошення
live comments feed...