• Головна
  • Перевізники хочуть возити черкащан і по 5, і по 8 гривень
13:19, 24 травня 2015 р.

Перевізники хочуть возити черкащан і по 5, і по 8 гривень

На засідання виконавчого комітету Черкаської міськради прийшли перевізники із вимогою підвищити тариф на проїзд до 4 гривень, пишуть Черкащани Live.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України скасував державне і муніципальне регулювання тарифів на пасажирські перевезення, за винятком залізничних. Тож за ідеєю законотворців тепер вартість проїзду у автобусах міжміського, приміського сполучення, а також у громадському транспорті на міських маршрутах формуватиме ринок.

– У кожного перевізника собівартість квитка різна: 4, 5 або і 8 гривень. Але якщо перевізники самовільно встановлюватимуть тарифи, які їм заманеться, розпочнеться хаос і напруження в місті, – говорить гендиректор ПАТ ЧАТП 17127 Олена Куниця.

Тож члени Всеукраїнської організації перевізників звернулися до членів виконкому, аби ті встановили єдиний тариф. За словами члена виконкому Валерія Макеєва, нові законопроекти можна трактувати по-різному. Міжміські маршрути дійсно регулюються ринком, а щодо міст ситуація неоднозначна. Серед міст в Україні, де точно тарифи регулюються ринком, це Львів та Кривий Ріг. Але те, що черкаські перевізники здають в податкову декларації з міносовими показниками, – теж не варіант. У своє чергу Іван Кієнко вважає, що в місті є перевізники, які готові возити людей по 3 гривні. Нагадаємо, транспортне підприємство “Медіт сервіс” не допустили до конкурсу перевезень, хоча вони підвищення тарифу не вимагали.

Прозвучала під час засідання і думка Станіслава Овчаренка з приводу збільшення кількості одиниць комунального транспорту. Таким чином можна буде і задовольнити перевізників, і потурбуватися про соціально незахищені верстви населення:

– У бюджеті закладено 32 мільйони на придбання тролейбусів. Тож варто цим користуватися і якомога швидше наростити одиниці комунального екологічно чистого транспорту, – говорить Овчаренко.

Після тривалих дискусій ухвалення рішення щодо збільшення тарифу до 4 гривень  перенесли на наступне засідання Виконавчого комітету, яке відбудеться у вівторок.

Отже містянам тільки і лишається, що сподіватися не втрапити в подібну до представленої на фото нижче маршрутку, яка ганятиме щосили, свистітиме тормозами, кондуктори залишаться оті ж грубіяни, а підлога буде гнила та небезпечна. І все це за новою, покращеною до 4 гривень ціною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#проїзд #Черкаси
Оголошення
live comments feed...