• Головна
  • У Черкасах курсанти пройшлися патріотичною ходою (фото)
14:28, 22 травня 2015 р.

У Черкасах курсанти пройшлися патріотичною ходою (фото)

З метою формування духовних цінностей українського патріота, любові до рідної землі та її історії 19 травня кращі студенти та курсанти інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля  долучилися до участі в туристичній ході, ініційованої відділом соціально-гуманітарної та виховної роботи і студентським самоврядуванням. Вони відвідували пам’ятні, визначні та цікаві місця у Черкасах, у тому числі пов’язані із визволенням міста під час Другої світової війни, повідомляє прес-служба установи.

У підготовці та проведені патріотичної ходи також взяли участь декан факультету техногенної безпеки та охорони праці Олена Алексєєва, заступник начальника відділу соціально-гуманітарної та виховної роботи Галина Жидільова, куратор 31С навчальної групи Олег Зеленько, викладач кафедри організації та реагування на надзвичайні ситуації Руслан Заєць і іноземні студенти факультету ТБ та ОП.

У Черкасах курсанти пройшлися патріотичною ходою (фото) (фото) - фото 1

У Черкасах курсанти пройшлися патріотичною ходою (фото) (фото) - фото 1

У Черкасах курсанти пройшлися патріотичною ходою (фото) (фото) - фото 2

У Черкасах курсанти пройшлися патріотичною ходою (фото) (фото) - фото 2

У Черкасах курсанти пройшлися патріотичною ходою (фото) (фото) - фото 3

У Черкасах курсанти пройшлися патріотичною ходою (фото) (фото) - фото 3

Маршрут, за яким здійснювалася патріотична хода: мікрорайон Соснівський – Ювілейний парк – узбережжя Кременчуцького водосховища (район форсування річки Дніпро у 1943 році) – площа Слави з покладанням квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків воїнам, що віддали своє життя у Другій світовій війні, воїнам-інтернаціоналістам та загиблим Героям Небесної Сотні.

Також студенти та курсанти ознайомилися із культурою та бойовим мистецтвом народів Сходу, побувавши на території Будійського храму «Білий лотос».

По завершенню усі учасники ходи мали змогу спробувати смачну рибацьку кашу на водно-рятувальній станції міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Курсанти #Черкаси
Оголошення
live comments feed...