• Головна
  • На Черкащині подорожчає проїзд у приміських поїздах
10:15, 22 травня 2015 р.

На Черкащині подорожчає проїзд у приміських поїздах

З 25 травня 2015 року буде підвищено вартість проїзду пасажирів у поїздах приміського сполучення по Черкаській області (Шевченківська дирекція залізничних перевезень Одеської залізниці).

Тарифи зростуть на 30%. Вартість проїзду пасажирів у приміському сполученні за новими тарифами погоджена з облдержадміністрацією Черкаської ОДА, – йдеться в повідомленні прес-центру Одеської залізниці.

Після підвищення тарифів, вартість повного квитка в приміському сполученні на території Шевченківської дирекції залізничних перевезень встановлена від 4,50 грн. на перших 5 км до 39,70 грн. на 400 км залежно від дальності поїздки.

Проїзд для дітей віком від 6 до 14 років, як і раніше, становитиме 75% від вартості проїзду дорослого пасажира, а студенти так само користуватимуться 50% пільгою згідно з чинним законодавством.

Основною причиною перегляду тарифів стало систематичне зростання цін на енергоносії, подорожчання матеріалів тощо, а високий рівень збитковості приміських перевезень не дає можливості залізничникам у повному обсязі виконувати оновлення рухомого складу, підвищувати комфортність та якість обслуговування пасажирів, – відзначають залізничників.

Аналогічне здорожчання відбудеться і у Кіровоградській області (Знам’янська дирекція залізничних перевезень Одеської залізниці).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #залізниця
Оголошення
live comments feed...