• Головна
  • Черкащани зможуть отримувати дипломи столичного університету
13:22, 20 травня 2015 р.

Черкащани зможуть отримувати дипломи столичного університету

Відтепер черкащани зможуть отримувати дипломи  столичного університету, навчаючись у Черкасах.

Така можливість з’явилася завдяки появі у Черкасах першого в Україні освітнього кластеру. Із 1 вересня черкаська молодь зможе отримувати освіту і дипломи Київського  національного університету технологій та дизайну – завдяки об’єднанню університету у освітньо-науковий кластер із Черкаським державним бізнес-коледжем.

Навчаючись у Черкасах – за програмою столичного університету та зі столичними викладачами – черкаська молодь зможе отримати освіту бакалавра або   магістра за 7 спеціальностями, а виробничу практику пройти на підприємствах Києва, Дубліна, Варшави та Риги.

Ініціатором створення першого в Україні освітнього кластеру став директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін,  який уже отримав авторське свідоцтво на ідею, що, фактично, означає новий вектор розвитку вищої освіти у регіонах.

– Ми підписали угоду про співробітництво, в основі якої – ідея створення кластеру, аналогів якому поки що немає в Україні, – зазначив директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін. – Сьогодні нам необхідно стимулювати у молоді бажання здобувати якісну освіту і ставати справжніми фахівцями, які працюватимуть на розвиток країни – і утворення кластерів місцевих вузів із провідними вузами країни якраз надає таку можливість.

Згідно укладеної угоди, навчатися у Черкаському державному бізнес-коледжі за програмами університету та із його викладачами  буде майже вдвічі дешевше, ніж киянам. Так, підготовка (на денній формі навчання) дизайнера на базі Київського  національного університету технологій та дизайну коштує 16000 на рік, на базі ж коледжу –  8900. Освіту – на денній або заочній формі – можна здобути відразу за 7 спеціальностями: бакалавра або магістра з комп’ютерної інженерії, фінансів, дизайну, а також – магістра з економіки підприємства, маркетингу, обліку та аудиту. А збільшити свої можливості працевлаштування по закінченню навчання випускники зможуть під час проходження  практики на провідних підприємствах України, Латвії, Польщі та Ірландії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...