• Головна
  • Черкащан кличуть на виставу «Місто на Ч»
09:16, 20 травня 2015 р.

Черкащан кличуть на виставу «Місто на Ч»

20 травня, о 20:30 у Черкаському Театрі Шевченка відбудеться показ вистави-вербатіму «Місто на Ч». Представники Києво-Могилянської Бізнес-Школи завітали до Черкас і знайомство з містом продовжиться виставою-візитівкою.

Скористатися нагодою поринути в атмосферу Міста на "Че", яка охопить сценічний майданчик Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка та взяти участь в дискусії після вистави запрошуються громадські активісти Черкас та всі небайдужі до долі міста та країни. Кількість учасників обмежена реєстрація за посиланням http://goo.gl/forms/Ah18M1l3uA.

Вистава «Місто на Ч»

Вистава «Verbatim» (у перекладі з латини означає «дослівно») – останнім часом набуває усе більшої популярності в Україні, хоча для Європи подібні вистави не є чимось надзвичайним. Особливість вистави-вербатіму полягає в тому, що за текстову основу слугують інтерв’ю з реальними людьми, а їхні розповіді, зазвичай, потрапляють до постановки не відредагованими, з максимальним збереженням мовної специфіки та діалекту. Такий документальний підхід, на думку прихильників цього жанру, дозволяє театрові піднятися до нових висот реалізму та максимально наблизитися до прошарків суспільства, відтвореного у виставі.

В Україні подібний театрально-документальний експеримент проводився вперше на базі Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка. Шестеро драматургів: Наталя Ворожбит, Андрій Май, Микола Гоманюк, Євген Марковський, Олексій Гвоздік та Марися Нікітюк протягом березня — травня 2011 року спілкувалися з Черкасцями, записуючи історії про місто та його жителів. 
Разом з киянкою Лесею, яка помилково приїхала замість Чернігова в Черкаси, шукаючи хлопця, з яким познайомилась напередодні в одному з нічних клубів на Троєщині, глядачі мандрують вулицями міста, наново знайомлячись із ним. Одночасно з головною героїнею зустрічають звичайних містян різних поколінь, кожен з яких, готовий поділитися своєю історією, історією своїх стосунків з містом на Ч.

Вистава «Місто на Ч» відзначається правдивістю і колоритністю мізансцен, справжньою безпосередністю характерів, відвертістю реалій буденного життя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#«Місто на Ч» #Черкаси
Оголошення
live comments feed...