• Головна
  • Порошенко у Каневі почує більше про курники і регіоналів, ніж про Шевченка
08:17, 20 травня 2015 р.

Порошенко у Каневі почує більше про курники і регіоналів, ніж про Шевченка

22 травня у Каневі Президент Петро Порошенко, який планує взяти участь у заходах з нагоди перепоховання Тараса Шевченка, ризикує опинитися у центрі скандалу, пише Дзвін.

Справа в тому, що до нього мають намір пробитися невдоволені громади Яблунева Канівського району та Мошен і Яснозір’я Черкаського району, де із скандалами і попри результати громадських слухань розпочалось будівництво найбільших у Європі птахокомплексу та звірогосподарства. Люди обурені, що “Наша ряба”, яка проштовхує вказані проекти, не лише ігнорує думку людей, не переймається особливо оформленням відповідних дозволів, а й нібито захоплює людські паї.

А якщо Президента від зустрічі з людьми спробують “убезпечити” місцеві владці, які цілком стали на бік власника курників, наближеного до Порошенка олігарха Юрія Косюка, люди погрожують перекрити дорогу його кортежу.

Окремою темою для розмови Президента і місцевої громади може стати кадрова політика черкаського губернатора Юрія Ткаченка, адже головою Канівської райдержадміністрації, як і деяких інших РДА в області, з його подачі було призначено відвертого регіонала Сергія Дубенця. Ще одна неприємна розмова, яка може зав’язатись із Порошенком, – дивна “люстрація” канівських суддів, які попри те, що судили євромайданівців у 2014 році, вже пройшли люстраційну перевірку. При цьому один із них – Михайло Дубенець – є батьком новоспеченого голови Канівського району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #Порошенко
Оголошення
live comments feed...