• Головна
  • Черкаси не готові до терористичних актів?
17:17, 19 травня 2015 р.

Черкаси не готові до терористичних актів?

Представники СБУ, обласного управління міліції та ДСНСники обговори готовність керівництва об'єктів з масовим перебуванням людей до можливих терористичних актів.

Про це повідомляє коресподент vikka.ua.

За словами представника СБУ Сергія Блакова, спеціальна координаційна група провела засідання, на якому відбулося оцінювання стану антитерористичної роботи в області. Після цього керівникам об'єктів транспорту, розважальних закладів, охорони здоров'я, ТРЦ надіслали типові інструкції першочергових дій персоналу.

Також координаційною групою запроваджено практичні способи перевірки готовності до терористичних актів певних об'єктів.

Учасникам засідання продемонстрували відео, на якому чоловік біля залізничного вокзалу у Черкасах залишив сумку, у якій була псевдовибухівка. Сумка 50 хвилин лежала у залі засідань. Лише після цього одна із пасажирів повідомила диспетчеру, що там підозріла сумка. Але диспечер відреагував лише після другого зауваження та викликав працівників лінійного відділу. Згодом правоохоронці почали евакуйовувати пасажирів, однак і в їхніх діях знайшли порушення.

Такі заходи провели ще на кількох об'єктах області. Зокрема, КП "Аеропорт Черкаси", на мостовому переході, у третій міській лікарні, в Черкаській ОДА тощо.

За словами представника СБУ, під час проведення таких заходів виявили низку недопрацювань під час роботи із персоналом об'єктів із масовим скупченням людей.

Він розповів і про лист із білим порошком, який, очевидно, СБУшники відправили в ОДА. Він обурився, що відповідальна особа "побігла по установі" з цим порошком, що становило б небезпеку у надзвичайній ситуації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тероризм #Черкаси
Оголошення
live comments feed...