• Головна
  • Ольга Богомолець презентувала в Черкасах благодійну платформу для військових АТО та їх сімей
09:31, 19 травня 2015 р.

Ольга Богомолець презентувала в Черкасах благодійну платформу для військових АТО та їх сімей

Громадський діяч, народний депутат України Ольга Богомолець презентувала в Черкасах благодійну платформу для військових АТО «Люди допомагають людям».

Основною метою приїзду на Черкащину Ольга Богомолець назвала зустріч із родинами загиблих, пише "Вечірка".

- У кожній області є волонтери, які допомагають родинам загиблих. Це моя відповідальність перед хлопцями, за нову систему взаємовідносин – прозору, чисту, відкриту. Кожна родина, яка втратила годувальника, може потрапити на платформу, – зазначила Ольга Богомолець.

Проект «Люди допомагають людям» не має фонду або посередницьких рахунків. Мета проекту: надати адресну фінансову, матеріальну, соціальну, гуманітарну, психологічну та іншу допомогу сім’ям, які втратили годувальника.

Обсяг допомоги кожній конкретній родині визначається координаційною радою, створеною з членів родин загиблих, яка один раз на рік переглядає і затверджує показники соціального калькулятора, вбудованого у платформу і який допомагає визначити, яку саме місячну допомогу бажано отримати. Соціальний калькулятор розраховує щомісячну потребу учасників проекту в грошах.

- Механізм соціального калькулятора дозволяє уникнути відмивання грошей. Наше технічне завдання – розробити механізм прямої адресної допомоги родинам загиблих, які знаходяться за кордоном, - додала Ольга Богомолець. – Відкриваючи поточні рахунки, банк не заробляє відсотки, не бере комісійних, а представник банку відповідає за безпеку коштів. Наша місія – ввести у платформу тих, хто загинув у перші дні військових дій, адже це нині єдиний шанс родинам отримати допомогу. Це не політичний проект, це мій громадський обов’язок перед родинами загиблих. Це перший в Україні абсолютно прозорий проект благодійної допомоги.

Своїм завданням команда проекту ставить створення достовірного реєстру людей, які опинилися в складних життєвих обставинах через втрату годувальника під час Революції Гідності або конфлікту на Сході України. Інформацію про родини постраждалих надходить через міністерства і відомства, силові структури, обласні адміністрації у відповідь на офіційні запити.

Як знайти благодійний проект «Люди допомагають людям»

«Гаряча лінія»:(097) 75 47 476, (066) 409 89 11

Головний офіс проекту: 01030, Київ, вул. Б. Хмельницкого, 33/34, офис 4

E-mail: [email protected]

Офіційний сайт: www.lpl.com.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ольга Богомолець #Черкаси
Оголошення
live comments feed...