• Головна
  • У Черкасах освітяни можуть піти на відпочинок без відпускних
16:09, 18 травня 2015 р.

У Черкасах освітяни можуть піти на відпочинок без відпускних

Через недосконалість механізму фінансування працівникам бюджетної сфери в Черкасах затримують зарплату. Також невідомо, чи підуть освітяни на літній відпочинок з відпускними.

Про це під час прес-конференції повідомивміський голова Черкас Сергій Одарич.

– Сьогодні ми маємо періодичні затримки із виплати зарплат та інших платежів по галузі освіти та охорони здоров’я. З 1 січня ці галузі фінансуються не так, як раніше. Раніше держава залишала ці кошти у місцевих бюджетах. Цього року ці кошти надходять до державного бюджету, і вже з нього відповідні міністерства спрямовують місячну суму до місцевих бюджетів, – зазначив Одарич.

За його словами, зарплату бюджетникам повинні виплатити вже у найближчі дні, коли надійде  субвенція з держбюджету.

– По освітянам є ще одна проблема, до якої ми дійдемо через півтора-два місяці – це відпускні. Ми завжди акумулювали під ці виплати кошти самого бюджету і брали короткострокові позики, щоб відправити бюджетників у відпустку з грошима. Сьогодні усе це залежить від субвенції. Субвенція не передбачає збільшення призначень на липень, – повідомив міський голова Черкас.

Сьогодні він підготує звернення до міністерств охорони здоров’я та освіти з проханням збільшити призначення держсубвенції на період відпусток.

– Я не готовий зараз сказати, чи може так статися, що освітяни підуть на відпочинок без відпускних. Сподіваюся, що ми достукаємося до уряду і нам вдасться нормалізувати цю ситуацію, – наголосив мер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...