• Головна
  • Оршанець зустрічав своїх героїв (фото, відео)
11:18, 17 травня 2015 р.

Оршанець зустрічав своїх героїв (фото, відео)

Оплесками та вигуками «Герої!» зустрічав Оршанець зведену заставу 10-ого прикордонного мобільного загону. 76 місцевих прикордонників напередодні вечері повернулися із лінії фронту, пише “Вчасно”.

«Цих хлопців ми відправляли більше 3-х місяців тому для охорони східних рубежів України. – Розповідає заступник начальника навчального центру Державної прикордонної служби Валентин Сухомлин. – За цей час вони змінили багато локацій на території Донецької та Луганської областей. Вони повертаються без втрат у кількості 76 чоловік».

На передовій оршанецькі прикордонники затримували порушників кордону. Серед них кілька диверсантів та контрабандистів. Вони діяли і самостійно, і в складі зведених підрозділів з СБУ, ЗСУ.

Оршанець зустрічав своїх героїв (фото, відео) (фото) - фото 1

Оршанець зустрічав своїх героїв (фото, відео) (фото) - фото 1

Оршанець зустрічав своїх героїв (фото, відео) (фото) - фото 2

Оршанець зустрічав своїх героїв (фото, відео) (фото) - фото 2

Оршанець зустрічав своїх героїв (фото, відео) (фото) - фото 3

Оршанець зустрічав своїх героїв (фото, відео) (фото) - фото 3

Після більш, ніж трьох місяців на передовій на прикордонників чекає нетривала відпустка. Та якщо надійде наказ повертатися на охорону рубежів вони одразу вирушать на схід. Поки вони тут їхні позиції захищатимуть зелені кашкети з інших областей.

Нині навчання у навчальному центрі проходять близько двох сотень осіб. Наприкінці травня в Оршанці чекають ще стільки ж курсантів. Окрім основного курсу навчання, тут є і короткострокові (до трьох тижнів) за багатьма спеціальностями. Серед них стрільба з різних видів зброї, курси водіїв та навідників БТРів, саперів, а ще операторів безпілотних літальних апаратів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#оршанецькі прикордонники #Черкаси
Оголошення
live comments feed...