• Головна
  • Президенти компаній з усієї країни проведуть на Черкащині “мозковий штурм”
11:05, 16 травня 2015 р.

Президенти компаній з усієї країни проведуть на Черкащині “мозковий штурм”

18-23 травня в Черкаській області відбуватиметься виїзний навчальний модуль kmbs, в рамках якого 20 учасників програми Presidents’ MBA (власники бізнесу з усієї України) досліджуватимуть бізнесове та культурне середовище Черкащини, навчатимуться та працюватимуть над стратегічними ініціативами для розвитку регіону.

Про це пише "ГромЧе".

Під час перебування Києво-Могилянської бізнес-школи у регіоні викладачі kmbs проведуть три події kmbs IDEA days – майстер-класи від викладачів бізнес-школи для бізнес-спільноти Черкаської області.

Отже, якщо ви зацікавлені у особистому та професійному розвитку, у вас є можливість щовечора 18, 19 і 20 травня долучитись до kmbs IDEA days:

18 травня, 18.30 (понеділок) – Багатство власника та формула його власності

Зазвичай багатство власника вимірюється через кількість нулів у рейтингах ділових видань. Але чи всі спроможності і результати власника виражаються через грошові показники? Чи цей підхід не занадто спрощує суть того, чим займається власник?

Ключові питання дискусії:

  • Формула власності: чи можливо її вирахувати?
  • Власність і власник: хто ким володіє?
  • Що і як впливає на власність – примножує, анулює, зменшує чи збільшує її.

Кількість учасників події обмежена 12 особами – вони матимуть можливість доєднатись до дискусії власників, учасників програми Presidents’ MBA kmbs, в рамках виїзного навчального модулю в Черкасах.

Спікер: В’ячеслав Геращенко, керівник програми для власників Presindent’s MBA kmbs, бізнес-власник з 22-річним досвідом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#kmbs #Черкаси
Оголошення
live comments feed...