• Головна
  • Сокільці принесли під управління міліції опудало Авакова (ФОТО)
16:21, 15 травня 2015 р.

Сокільці принесли під управління міліції опудало Авакова (ФОТО)

Сьогодні під управлінням МВС України у Черкаській області зібралися кілька десятків активістів, які протестували проти свавілля правоохоронців. Про це інформує журналіст телеканалу "ВІККА".

На акцію небайдужих згукували представники ВГО "Сокіл". Активісти у руках тримали плакати із написами "Вимагаємо покарання для Берези", "Геть ментівське свавілля", "Чому покарали Андріяша", "Нас не злякати".

"Сьогодні ми зібралися з приводу необґрунтованого, абсурдного затримання наших активістів 9 травня працівниками міліції. І також цією акцією ми хочемо звернути увагу на розбудову нової міліцейської системи Авакова. Насамперед йдеться про переслідування патріотів, націоналістів. Це і у Вінниці, і у нас в Черкасах та й загалом у країні" – розповів голова черкаського осередку ВГО "Сокіл" Максим Шило.

Він нагадав і про затримання його з побратимом на 9 травня. У відділку їх протримали близько години та попросили дати пояснення того, що вони робили на протягом того дня.

"Ми вважаємо, що це замовлення "червоних" та колишніх "біло-блакитних" через те, що ми не дали пропаганду вати комуністичну ідеологію", – пояснив Шило.

Активісти під стінами міліції кричали: "Андріяша на нари", "Ганьба", "Геть ментівське свавілля".

Також вони принесли "символічне" опудало зі світлиною Арсена Авакова та оголошенням "Працевлаштовую регіоналів. Гальмую розслідування. Репресую патріотів. Недорого".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #протест
Оголошення
live comments feed...