• Головна
  • Озброєні бійці захопили ЧПК, - ЗМІ
08:24, 15 травня 2015 р.

Озброєні бійці захопили ЧПК, - ЗМІ

Близько 60 озброєних невідомих осіб зайняли одне з найбільших м'ясопереробних підприємств  - "Черкаську продовольчу компанію". Про це "Українським новинам" повідомила арбітражна керуюча підприємства Наталія Левченко.

"Підприємство, на якому зберігається і використовується у виробництві близько 20 т. аміаку, вже майже тиждень знаходиться під контролем групи невідомих людей. Над містом нависла реальна загроза техногенної аварії. Однак і правоохоронні органи та МНС поки не діють", - заявила вона.

За словами Левченко, 8 травня, виконуючи рішення Господарського суду Черкаської області, від 30 квітня 2015 арбітражна керуюча, як законний керівник підприємства, намагалася потрапити на своє робоче місце. Однак на заводі її зустріли бійці і, погрожуючи автоматичною зброєю, не допустили на територію заводу. Невідомі озброєні люди представилися членами громадської організації "Союз учасників АТО".

На сьогоднішній день на захопленій бійцями території ЧПК знаходиться і використовується в технологічних процесах близько 20 тонн аміаку. Виникла реальна загроза техногенної катастрофи не тільки для заводу, а й для всього регіону.

Озброєні бійці захопили ЧПК, - ЗМІ (фото) - фото 1

Озброєні бійці захопили ЧПК, - ЗМІ (фото) - фото 1

Озброєні бійці захопили ЧПК, - ЗМІ (фото) - фото 2

Озброєні бійці захопили ЧПК, - ЗМІ (фото) - фото 2

За фактом знаходження на території підприємства невідомих озброєних людей вже подані заяви в МВС, СБУ, місцеві правоохоронні органи, а також екологічні служби та МНС. Однак поки правоохоронні органи не відреагували на ситуацію і не надали інформацію, хто і з якої причини утримує під озброєною охоронної м'ясопереробний завод. Також досі не проведені перевірки компетентних органів з приводу загрози витоку аміаку і можливої ​​техногенної аварії.

Як раніше повідомлялося в ЗМІ, підконтрольна черкаському бізнесмену, екс-народному депутату Сергію Подобедова "Черкаська продовольча компанія" згідно рішення Господарського суду Черкаської області визнана банкрутом і знаходиться в стадії ліквідації. Арбітражним керуючим і розпорядником майна призначена Левченко Наталія. На сьогоднішній день, загальна кредиторська заборгованість ЧПК становить порядку 6.2 млн. доларів, їх них близько 9 млн. грн. перед податковою інспекцією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЧПК #рейдери #Черкаси
Оголошення
live comments feed...