• Головна
  • Заповнення поля декларації з ПДВ “Реквізити спеціального рахунку” – обов’язкова умова системи електронного адміністрування
16:23, 14 травня 2015 р.

Заповнення поля декларації з ПДВ “Реквізити спеціального рахунку” – обов’язкова умова системи електронного адміністрування

Під час заповнення рядка 25.2 декларацій 0121-0123, 0130 для платників обов’язковим є заповнення поля декларації "****Реквізити спеціального рахунку". Зокрема, платники повинні вказати № спецрахунку, дані банку/органу, в якому відкрито рахунок (найменування, ЄДРПОУ, МФО).

“Така вимога є обов’язковою для платників, які перебувають на спеціальному режимі оподаткування у сільському господарстві, для забезпечення перерахування на цей рахунок коштів з електронного рахунку платника”, - зазначає перший заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Дмитро Таран.

Перерахування коштів в електронній системі адміністрування ПДВ здійснюється на підставі реєстру, який автоматично формується ДФС України на основі поданих платниками податкових декларацій з ПДВ та надсилається Державній Казначейській службі України.

Перерахування суми податку до бюджету та/або на спеціальні рахунки платників податку з їх електронних рахунків здійснюється Казначейством в межах залишку таких коштів на електронних рахунках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спецрахунок #ПДВ #електронне адміністрування
Оголошення
live comments feed...