• Головна
  • Ірен Роздобудько презентувала черкащанам “Ґудзик-2″
10:28, 14 травня 2015 р.

Ірен Роздобудько презентувала черкащанам “Ґудзик-2″

Нову книгу “Ґудзик-2. Десять років по тому” авторка презентувала черкаській публіці особисто, пише in.ck.ua.

Ірен Роздобудько — письменниця, поетеса, журналіст, викладач, сценарист. У Черкаси письменниця прибула з презентацією своєї нової книги “Ґудзик-2″ на запрошення МГО “Книжковий маестро”. Друга частина книги вийшла через десять років після першого, нещодавно екранізованого, видання. “Ґудзик-2″ авторка розпочала писати у 2012 році. Письменниця розповіла, що роман абсолютно новий за змістом, а от персонажі знайомі читачам за першою книгою.

Мені здалося, що саме через цих героїв вдалося показати найкраще. В них простежується фундування громадянського суспільства, коли ми думаємо про те, що робити далі, як повернути все на краще.

– Це люди втраченого покоління. Я велика прихильниця талановитих людей, які вміють любити, переживати, але які зрештою є втраченими для суспільства. Для України це люди після Помаранчевої революції. Коли ти йшов уперед зі своїми амбіціями та бажаннями, і тут раптом тебе обрубують і ставлять конкретні рамки. Тоді було таке відчуття. Але це втрачене покоління — рушій гідності та чесності, які законсервовані у цих людях всередині, потрібен тільки якийсь каталізатор, щоб усе вибухнуло, – розповіла письменниця Ірен Роздобудько.

У книзі “Ґудзик-2″ є і любовний трикутник, в який потрапили дві жінки й один чоловік. На думку автора, такий вияв протиборства набагато цікавіший, адже жінки більш чуттєві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірен Роздобудько #Черкаси #презентація
Оголошення
live comments feed...