• Головна
  • Податковим компромісом скористались 112 черкаських платників податків
13:52, 12 травня 2015 р.

Податковим компромісом скористались 112 черкаських платників податків

Державна податкова інспекція у м. Черкасах нагадує, що 17 квітня 2015 року завершилась дія Закону України  від 25.12.2014 № 63-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу”.

Податковий компроміс дозволив платникам податків уникнути фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності за заниження податкових зобов’язань з податку на прибуток та ПДВ. Компромісом могли скористатися платники, які проводили діяльність у будь-яких податкових періодах до 01.04.2014 року.

Суб’єкти господарювання, які погодились на податковий компроміс, повинні були сплатити до бюджету лише 5% від суми встановлених податкових зобов’язань.

Податковим компромісом скористались 112 черкаських платників. “Цими платниками до бюджету сплачено майже 4 млн. грн. податків, з них: понад 1,9 млн. грн. ПДВ та майже 1 млн. 950 тис. грн.”, - повідомив начальник ДПІ у м. Черкасах Максим Криштопа.

Наразі Верховною Радою зареєстровано проект Закону за № 2633 від 10.04.2015 року, яким передбачено продовження терміну дії податкового компромісу до 1 червня 2015 року. У разі його прийняття суб’єкти господарювання, які не встигли скористатися правом на податковий компроміс, зможуть таке право реалізувати, сплативши лише 5% від встановлених зобов’язань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податковий компроміс #ДПІ у м.Черкаси #ПДВ #податок на прибуток
Оголошення
live comments feed...