• Головна
  • Черкаські музейники та краєзнавці зібрали колекцію фронтових листів (ВІДЕО)
07:55, 12 травня 2015 р.

Черкаські музейники та краєзнавці зібрали колекцію фронтових листів (ВІДЕО)

Черкаські краєзнавці збирають пам’ятки про земляків, які воювали у Другій світовій. Це особисті речі, фотографії, документи, зброя та найцінніша реліквія – фронтові листи.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу “ВІККА“. Загалом у обласному краєзнавчому музеї мають зо двадцять тисяч воєнних експонатів. Листи із фронту, говорить краєзнавець Тетяна Кайдалова, відшуковують історики, або приносять родичі ветеранів. У своїх архівах музей має більш ніж півтисячі фронтового епістолярію. Листи переважно написані олівцем, і їх не завжди можна прочитати. Та через це вони не втрачають своєї цінності.

Тетяна Кайдалова, заступник директора Черкаського обласного краєзнавчого музею: “Повна колекція листів, надзвичайно хвилююча. Молоткова, який похований, до речі, у нас. Він загинув під час визволення міста Черкаси. Він загинув 12 грудня 1943 року. Сім’я передала 47 його листів, останній лист він писав 6 грудня 1943 року. І дуже хвилюючим є те, що батьки писали йому відповідь на цей лист, і коли пошта не знайшла. На цьому листі було написано: “Адресат выбыл, и вручить невозможно”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...