• Головна
  • «Автомайдан-Черкаси» передасть артилеристам подарунки від американця
08:43, 11 травня 2015 р.

«Автомайдан-Черкаси» передасть артилеристам подарунки від американця

Дві портативні метеостанції та ліки на 400 доларів – такий подарунок для наших військових отримав «Автомайдан-Черкаси». Ліки та обладнання закупив американець Джон Дік, що збирав для цього кошти у рідному містечку Омаха, у Небрасці.

Кошти, за словами Джона Діка, він збирав серед української діаспори та людей, що бували в Україні. Сам він часто буває у нас із візитами, викладав студентам кількох черкаських університетів. До України відчуває щиру повагу і не міг лишитись осторонь всенародного заклику допомагати військовим у зоні АТО.

- Подарунки Джона ми передамо 43-й артилерійській бригаді, яка днями відправляється до АТО, - повідомив голова ГО «Автомайдан-Черкаси» Сергій Яковенко. - Портативні метеостанції вкрай важливі для артилеристів, оскільки допомагають коригувати влучність стрільби - а саме артилерія і забезпечує найбільший відсоток ураження ворога. «Автомайдан-Черкаси» давно опікується 43-ю артилерійською бригадою – і ми уже передавали їм дві метеостанції - одну із них було придбано на зібрані нами кошти, а друга так само була подарунком від громадянина США. І ми раді, що наші хлопці, виборюючи незалежність України, можуть відчувати солідарність і підтримку людей інших країн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#«Автомайдан-Черкаси» #ліки #Черкаси
Оголошення
live comments feed...