• Головна
  • Черкаських музикантів кличуть на День Вуличної Музики
11:44, 8 травня 2015 р.

Черкаських музикантів кличуть на День Вуличної Музики

16 травня 2015 у Черкасах, а також у тринадцяти інших містах України вдруге відбудеться День Вуличної Музики. Традиційно у третю суботу травня на вулиці своїх міст виходять сотні музикантів професіоналів та аматорів, які грають і співають свою музику. Свято триватиме з 9:00 до 23:00.

Реєстрація на сайті www.streetmusic.com.ua вже давно почалась. Команда "День Вуличної Музики Черкаси" запрошує до участі у святі музики 16 травня 2015:

- музикантів (професіоналів та аматорів)
- волонтерів
- партнерів та меценатів
- майстрів handmade

На сайті www.streetmusic.com.ua тисніть "Реєструйся", обирайте своє місто - Черками - а також анкету. Ми сконтактуємось з Вами ближче до свята.

Про свято:

День Вуличної Музики – це наймаштабніший музичний волонтерський проект у світі, започаткований легендарним литовським музикантом Андрюсом Мамонтовасом 9 років тому у Вільнюсі. За 9 років до литовського свята музики долучились також Латвія, Ірландія, Великобританія, Грузія, Нідерланди, Бельгія та Норвегія. Цього року завдяки організаторам свята в Україні до Дня Вуличної Музики також приєдналась українська громада в Португалії. 

З історії Дня Вуличної Музики в Україні:

17 травня 2014 року День Вуличної Музики пройшов і в Україні, куди це свято в середині березня привезла Громадська Організація Лoгістичний Штаб. Минулого року свято музики одночасно відбулось у 10-ти різних українських містах, серед яких: Київ, Івано-Франківськ, Львів, Хмельницький, Переяслав-Хмельницький, Дніпропетровськ, Харків, Чернівці, Тернопіль та маленьке містечко Деражня (Хмельницька область).

Цього року до Дня Вуличної Музики долучились і нові міста, серед яких Кривий Ріг, Біла Церква, Луцьк, Запоріжжя, Ужгород, Одеса, Запоріжжя та Черкаси. На даний момент заявилось на участь 15 міст.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#День Вуличної Музики #Черкаси
Оголошення
live comments feed...