• Головна
  • Землевпорядники Черкащини виділили атовцям 575 земельних ділянок
10:55, 7 травня 2015 р.

Землевпорядники Черкащини виділили атовцям 575 земельних ділянок

У рамках ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками, землевпорядники Черкаської області видали 575 наказів про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 640,92 гектара.

Зокрема, виділено 319 земельних наділів площею 610,52 га для ведення особистого селянського господарства, 245 ділянок площею 29,34 га – для садівництва, два наділи площею 0,2 га – для індивідуального дачного будівництва, дев’ять ділянок площею 0,86 га – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Найбільше ділянок виділено в Черкаському (252), Смілянському (39), Монастирищенському (37) і Тальнівському (35) районах.

Наразі в області 120 родин учасників АТО вже отримали у власність земельні ділянки загальною площею 107,215 гектара.

Надання військовослужбовцям земельних ділянок на території області триває. Правом на безоплатну приватизацію може скористатися кожен учасник антитерористичної операції, за умови, що він не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки та надав у відповідний територіальний орган земельних ресурсів заяву і документ, який посвідчує його участь в АТО (посвідчення, довідка, наказ тощо).

З процедурою передачі земельних ділянок державної або комунальної власності у власність громадян та відповідною покроковою схемою можна ознайомитися у розділі офіційного веб-сайту Держгеокадастру “Інформація та роз’яснення щодо землеустрою та охорони земель”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#земля атовцям #Черкаси
Оголошення
live comments feed...