• Головна
  • Майже три десятка черкаських посадовців увійшли до «люстраційного» списку
10:42, 5 травня 2015 р.

Майже три десятка черкаських посадовців увійшли до «люстраційного» списку

28 посадових осіб, пов’язаних з Черкащиною увійшли до реєстру осіб, що підлягають люстрації. Реєстр створено Громадським люстраційним комітетом.

Зокрема, до списку увійшли колишній заступник начальника обласної податкової служби Володимир Коломієць, екс-заступник начальника УСБУ в Черкаській області Андрій Сорочан, інші колишній представники черкаського управління СБУ Юрій Петренко, Олег Котляр, Сергій Григоренко, Вадим Плетньов, Володимир Криленко, колишні представники міліцейської верхівки області Сергій Поліщук, Сергій Радченко, Борис Сухецький, Володимир Ліпандін, Володимир Іващенко, Володимир Заворітній, Валерій Дерновий, колишні чиновники Анатолій Івашкевич, Едуард Івакін, Тетяна Прітченко, Михайло Пузяк, Сергій Рябцев, Сергій Тулуб, Василь Корнієнко та багато інших громадян.

Реєстр створено щоб суспільство домоглося люстрації тих, хто втримався на посадах і не допустило повернення тих, кого вже звільнено. Тепер кожен може перевірити: чи законно перебуває на посаді чиновник, чи працював він на вищих керівних посадах у період Євромайдану, чи працював більше року за часів Януковича та чи відповідає задеклароване майно фактичому в особи, яка претендує на посаду очільника обласної міліції, податкової чи окремого Національного агентства.

Надання громадськості відкритої інформації про посадовців, які не мають права працювати на державних посадах, – важливий інструмент, що надасть змогу попередити незаконні призначення та забезпечить поступове очищення державних установ від кадрів колишнього злочинного режиму, переконані в люстраційному комітеті.

На сьогодні до Реєстру внесені посадовці, які працювали на керівних посадах під час режиму Януковича, та ті, що не звільнились за власним бажанням під час Євромайдану. В подальшому Реєстр планують розширити даними про осіб, які підпадають під інші критерії Закону.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #люстрація
Оголошення
live comments feed...