Черкащани встановили рекорд з масового віджимання (фото, відео)

У центрі Черкас на Соборній площі містяни влаштували грандіозний і багатолюдний флешмоб “Пліч-о-пліч”, учасники якого одночасно віджалися 25 разів за єдину Україну. Про це пише "Вчасно". Постановник флемобу – відомий хореограф Сергій Оробець. 

Спочатку для учасників флешмобу виступила група підтримки БК “Черкаські мавпи” GOLDEN LADIES. Минулого року в Києві у подібному флешмобі взяли участь 900 людей, тоді як в Черкасах – 3150. Тож національний рекорд встановлено. Про це повідомила представник Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова.

Черкащани встановили рекорд з масового віджимання (фото, відео), фото-1

– Черкаси показують наймасовішу участь в подібних заходах. Приємно те, що кількість відповідає якості. Цілком можливо, що Черкаси будуть претендувати на звання найспортивнішого міста. Залишилось провести подібні флешмоби в Дніпропетровську і Житомирі. Загалом в рамках фестивалю “Пліч-о-пліч” від самого початку проведення відбулося 10 тисяч флешмобів, більше 500 тисяч людей взяли в них участь, – розповів ініціатор фестивалю “Пліч-о-пліч” Тимофій Нагорний.

Черкащани встановили рекорд з масового віджимання (фото, відео), фото-2

Голова Черкаської обласної адміністрації Юрій Ткаченко також взяв участь у флешмобі. Віджималися і його обидва сина.

До флешмобу також приєдналися заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Катерина Коваленко, депутат міськради Андрій Більда.

Після закінченн флешмобу хлопці, які відчували, що готові віджатися більше, ніж 25 разів, провели між собою змагання на найбільшу кількість вправ. У номінації до 14 років переміг черкасець Максим. Він віджатися 75 разів. Максим та ще двоє хлопців, які зайняли 2 та 3 місце отримали почесні нагороди з рук очільника Черкаського НОКу, депутата міськради Андрія Більди.

Черкащани встановили рекорд з масового віджимання (фото, відео), фото-3

– Спортсмени знають, що вони в першу чергу борються не із суперником, а з самими собою. Тому, хто переможе свою лінь, ніякий суперник не страшний Відзначимо, що всі заходи відбувалися під пильним оком черкаських правоохоронців – комусь віджимання, а комусь і за порядком слідкувати, – зазначив кореспонденту “Вчасно” начальник МВС в області Владислав Пустовар.

рекорд з масового віджимання Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии