• Головна
  • Волонтери передали відремонтований автомобіль швидкої допомоги (відео)
11:30, 1 травня 2015 р.

Волонтери передали відремонтований автомобіль швидкої допомоги (відео)

28 квітня 2015 року голова обласної ради Валентина Коваленко взяла участь у передачі автомобіля УАЗ-452 для медичних потреб військових у зоні проведення антитерористичної операції. Автомобіль було відремонтовано коштами благодійників у м. Каневі на території місцевого АТП, що очолює підприємець Ігор Сухобрус. Останній не лише згодився відремонтувати авто, але й пообіцяв, що разом з іншими волонтерами району завантажить УАЗ продуктами харчування для наших бійців.

Передали автомобіль на потреби 53-ї окремої механізованої бригади, що дислокується в Луганській області. Приїхав з передової отримати автомобіль канівчанин, медик механізованої бригади Юрій Паньковецький.

Під час зустрічі з головою обласної ради волонтери і представники військових частин висловили прохання підтримувати ініціативу громадських організацій допомагати нашим військовослужбовцям на фронтах. Сторонами домовлено й надалі співпрацювати з питань вирішення проблем автотранспортного забезпечення військових.

За словами члена Всеукраїнської громадської організації «Союз громадських організацій України Народна Рада», довіреної особи однієї з військових частин Володимира Бороденка, на сьогодні у бійців існує дуже велика потреба у автотранспортному забезпеченні. 

«Якби інші області, усі чиновники докладали хоч третину від ваших зусиль, ситуацію можна було б переломити… Ми бачимо, що цей автомобіль наразі не ефективний у мирному житті, але для військових він дуже потрібний і практичний, адже має добрі технічні характеристики прохідності», – відзначив Володимир Борисович, звертаючись до голови обласної ради та дякуючи усім, хто долучився до ремонту й відновлення авто.

З приводу надання автотранспорту для потреб військових на фронт до Валентини Коваленко неодноразово зверталися волонтери і самі бійці, адже проблема забезпечення транспортом на передовій стоїть досить гостро. Вона наголосила, що це не перший і не останній автомобіль, переданий на потреби наших захисників. І влада області спільно з благодійниками й волонтерами й надалі будуть робити все залежне, щоб полегшити службу військовим, поліпшити матеріально-технічне забезпечення армії.

– Маємо ще досить бюрократичних і фінансових перепон на шляху забезпечення армії, але ми на місцевому рівні намагаємось їх вирішувати у рамках своїх повноважень і можливостей… На сьогодні звичайні громадяни і підприємці, які допомагають армії, досить «виснажились» матеріально, а волонтерські організації працюють на межі можливостей, адже ресурси у людей потроху вичерпуються. Тож усі ті засоби, що були закуплені, відремонтовані і передані бійцям, мають працювати для загалу, використовуватися за прямим призначенням та передаватись військовим у випадку ротації попередніх «власників»… Адже ми знаємо безліч прикладів, коли техніка чи засоби оборони були передані військовим, а потім просто зникали з передової не без участі керівництва частин, – зазначила Валентина Михайлівна.

Також голова обласної ради оглянула виробничі цехи автотранспортного підприємства, побачила інженерні новинки, що готують працівники АТП для військових потреб.
Відео ЧОДТ "Рось"

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#УАЗ-452 #Черкаси
Оголошення
live comments feed...