• Головна
  • У Черкасах вперше за 12 років прибрали за Будинком природи
10:50, 30 квітня 2015 р.

У Черкасах вперше за 12 років прибрали за Будинком природи

Майданчик за черкаським Будинком природи, з якого відкривається мальовничий вид на берег Дніпра і Митниці, за останні 12 років перетворився на пустир зі звалищем, який облюбували наркомани. Про це пише “Черкаська правда”. Тільки недавно за сприяння міліції цю площадку вдалося звільнити від незваних «гостей», повідомив заступник голови обласної організації Українського товариства охорони природи Олександр Солієнко.

- У минулі вихідні наше суспільство ініціювало проведення тут суботника, — розповів Олександр Борисович. — Прийшло близько 20 працівників установ, розташованих в Будинку природи. Вперше за багато років місцеві чагарники і бур’яни «побачили» мітлу і лопату. Зібрали сміття і сухе листя з майданчика, сусіднього спуску і кручі (завантажили «ГАЗель», надану за сприяння першого заступника директора департаменту ЖКК міськради Олександра Риджаніч, з гіркою), трохи обрізали чагарники, щоб було хоч видно Дніпро, посадили кілька фруктових дерев.

Через місяць планується проведення ще одного суботника. Треба прибрати підніжжя скелі, добре обрізати дикі чагарники, посадити ще кілька дерев — як фруктових, так і декоративних (сосну, канадський дуб). Ініціатори запрошують приєднатися до прибирання не тільки працівників Будинку природи, а й жителів прилеглих будинків.

Відзначимо, що місце, де розташований Будинок природи, — це старовинний центр Черкас. До середини XIX століття тут знаходилася головна церква міста — Свято-Миколаївський собор, згодом перенесений на центральну площу міста — Соборну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суботник #Черкаси
Оголошення
live comments feed...