У Художньому музеї презентують воєнні картини черкаського митця (ВІДЕО)

У Черкасах можна побачити воєнну історію на полотні. У Художньому музеї виставляють картини Петра Козіна. Заслуженого художника України, який усе своє життя присвятив мистецтву.

Чоловік родом із Росії, та творив в Україні. Майже півстоліття митець прожив на Черкащині. Звання заслуженого, говорять рідні, отримав майже у 80 років, та за титулом, переконують, не гнався. А нині до роковин його смерті та напередодні свята Перемоги його мистецький спадок експонують у Художньому музеї.

Картини, говорить дочка Інна Козіна, це біль душі. Бо автор й сам був на фронті. Та кожне полотно без кривавих сцен, а з надією на мир. І, попри свою лаконічність, всі картини емоційні, переконують мистецтвознавці.

Інна Козіна, донька художника Петра Козіна: "Буває зайдеш у майстерню, зранку в нього одна ситуація на картині, а під вечір чи на наступний день уже міняються кольори, уже міняється стан картини. Він завжди робив ідею картини. І ось цей пошук образу – усе підпорядковувалося, аби картина була максимально виразна". 

ТРК ВІККА
Черкаси Козін
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии