• Головна
  • У реєстрі осіб, що підлягають люстрації - 28 черкаських чиновників
17:08, 29 квітня 2015 р.

У реєстрі осіб, що підлягають люстрації - 28 черкаських чиновників

28 квітня, голова Комітету з питань запобігання та протидії корупції, голова Громадського люстраційного комітету Єгор Соболєв оголосив про відкриття онлайн-реєстру осіб, що підлягають люстрації. Він наголосив, що даний реєстр – це інструмент, який допоможе громадянам люструвати високопосадових-мародерів, які не хочу йти зі своїх посад.

«Люстрацію в Україні можуть провести виключно громадяни за допомогою медіа та власної активності. Очищення влади не проведуть посадовці, оскільки вони самі причетні до клептократичної машини, від якої нам і потрібно очистити державу», – зауважив Соболєв.

До рестру, який створили активісти Громадського люстраційного комітету, потрапили люди, що займали свої посади в період величезного розкрадання держави режимом Януковича, плюс ті, які працювали на ключових посадах в період Євромайдану. 

За словами керівника інформаційного відділу Громадського люстраційного комітету Олександри Дрік, до реєстру потрапили не тільки ті посадовці, які були звільнені відповідно до вимог Закону «Про очищення влади», але й ті, які звільнились за власним бажанням.

Станом на 28 квітня у Реєстрі знаходилися 755 осіб, нові прізвища будуть додаватись, коли надходитиме інформація. Серед них - 28 осіб з Черкаської області. Детальніше - за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#люстрація #Черкаси
Оголошення
live comments feed...