У Черкасах висадили понад сотню «дерев миру» (відео)

Понад сотню «дерев миру» висадили в рамках однойменної акції на березі Дніпра у Черкасах. Саджанці надав безкоштовно обласний лісгосп, а кількадесят черкасців не пошкодували часу і робочих рук, аби провести свій вихідний в праці. Прийшли цілими родинами й колективами підприємств, повідомляє ЧОДТ "Рось".

«Деревами миру» у Черкасах стали клени і берізки. Клич долучитися до Всесвітньої акції, яку вже підтримали у півсотні країн світу, а в Україні у 90 містах, кинув до черкаської інтернет-спільноти Сергій Костюк. Він представник «Українських креативних реформаторів». Каже: це перша суспільно важлива ініціатива «УКРів» і його у цій іпостасі.

Ось так частково на волонтерських засадах частково за сприяння міської влади створюється «Європейський парк» на Митниці, який заклали ще торік. Нині його площа трохи більше півтора гектара, а буде втричі більша, відзначає начальник відділу екології міськради. Тут вже ростуть липи і берізки. Торік на алеї «Небесної сотні» висадили 111 кущів калини. Цього року 14 вишень на честь загиблих в АТО прикордонників. Поруч буятимуть і щодня міцнитимуть ці деревця. 

дерева миру Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии