На уманському кладовищі вкрали двері з туалету (ФОТО)

До поминальних днів на уманських кладовищах «Олександрівка», «Софіївська Слобідка», «Міщанка» було наведено лад: розчищено чагарники, встановлено баки для сміття, вказівники і туалети. Все було зроблено для того, аби уманчани мали змогу гідно вшанувати пам’ять померлих родичів. Та, на жаль, не всі жителі міста оцінили виконану роботу.

Не минуло і тижня, як новостворені сміттєзвалища з’явилися на кладовищах. І це при тому, що контейнери для сміття стоять поруч порожні. Проте найбільше обурення викликає факт крадіжки дверей туалету на кладовищі «Софіївська Слобідка».

«Я навіть не знаю, як це назвати. Гори сміття складені біля баків. Баки пусті. Невже важко сміття кинути в бак, який вже приготований. Це ж роблять не чужі люди, це уманчани. Це наше ставлення до нашого рідного міста, – коментує ситуацію начальник відділу житлово-комунального господарства Станіслав Назаров. – Поставили більш-менш цивілізовані туалети на кладовищі «Софіївська Слобідка», пройшло буквально 3 дні, соромно сказати, зняли двері з туалету. Я дуже засмучений таким ставленням уманчан. Такого, чесно кажучи, не чекав».

кладовище2 кладовище3 кладовище4 кладовище5
Про все
Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии