Черкащина серед лідерів за рівнем оплати компослуг (інфографіка)

Попри кризу черкащани покращили оплату за спожиті комунальні послуги. Жителі області за холодну воду і газопостачання розрахувалися з надлишком, а інші показники сплати за комунальні послуги наближаються до 100%. За рівнем оплати компослуг Черкащина входить до чільної п’ятірки областей.

<b>Черкащина серед лідерів за рівнем оплати компослуг (інфографіка)</b>
Черкащина серед лідерів за рівнем оплати компослуг (інфографіка)

Подібна тенденція спостерігається в усій Україні, пише "Діловий Регіон" з посиланням на «Обозреватель».

Наприклад, Закарпатська область розрахувалася за тепло на 200%.

Юрист Василь Мірошниченко пояснює це активізацією роботи жеків з вибивання боргів і побоюванням споживачів, що запровадять пеню за невчасно оплачені комунальні послуги.

За газ активно платять з двох причин: по-перше, облгази жорстко карають боржників відключеннями, а по-друге, найбільш далекоглядні споживачі намагаються розрахуватися заздалегідь ще за старими тарифами, які вдвічі менші, ніж нові.

Черкащани також справно сплачують за утримання будинків та вивезення сміття. А от найгірші справи в області з розрахунками за опалення та гарячу воду. Тут рівень оплати найнижчий – 87,9%. Але це все одно вище середнього рівня сплати по Україні – 86,4%.

Зимове падіння рівня оплати за теплопостачання експерти пояснюють неплатоспроможністю громадян внаслідок підвищення тарифів. Вони просто відкладають платіжку і сподіваються оплатити пізніше, коли загалі платежі зменшаться.

Подальші прогнози щодо рівня оплати комунальних послуг неоднозначні. Усі очікують моменту істини у листопаді-грудні.

комунальні послуги Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии