• Головна
  • З 24 жовтня дозволено полювати на кабанів, оленів, косуль
17:43, 23 жовтня 2009 р.

З 24 жовтня дозволено полювати на кабанів, оленів, косуль

У лісах Черкащини з 24 жовтня по 27 грудня буде відкрито сезон колективного та облавного полювання на диких парнокопитних тварин (кабана, оленя, косулю).

Полювати на копитних можна лише у суботу та неділю. Також на здобич встановлено обмеження. Тобто, одна ліцензія – одна тварина.

Окрім зброї, кожен мисливець повинен мати посвідчення, дозвіл на право зберігання та використання зброї, контрольну картку обліку збуту дичини та про порушення правил полювання, ліцензію на полювання певної тварини.

Водночас колегія обласної державної адміністрації врахувала звернення Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства про несприятливі умови для проведення полювання на диких парнокопитних тварин. Насамперед це пов'язано з продовженням термінів збирання сільськогосподарських культур, наявністю листя на деревах та обмеженим оглядом простору для полювання, перебуванням великої кількості людей на полях і в лісових масивах, з метою запобігання нещасним випадкам на полюванні.

Тому мисливцям і користувачам мисливських угідь рекомендується утриматись від початку полювання на диких парнокопитних тварин до 7 листопада 2009 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...