Черкаський міськвиконком відмовився затверджувати «бюджет проїдання»

Черкаси лишаються єдиним містом в Україні, яке не має затвердженого бюджету на 2015 рік. Про це «Новій Добі» повідомили представники міськвиконкому.

Після узгодження плану з виконкомом депутатський корпус знехтував попередніми домовленостями. Такі пункти, як введення енергозберігаючих технологій, заходи з патріотичного виховання молоді, міська рада скасувала, натомість внесла до документа 150 правок на суму 18 мільйонів гривень. Неузгоджені зміни стали причиною накладення на рішення вето міського голови. 

Запропонований депутатами бюджет представники виконкому назвали «бюджетом проїдання». На їхню думку, прийнятий міською радою план соціально-економічного розвитку міста не містить жодних пріоритетів. Більшу частину коштів депутати пропонують спрямувати на дрібні ремонти, тоді як виконком наполягає на досягненні більш стратегічних цілей, таких як безпека у місті, енергозабезпечення та ремонт магістральних доріг. «У проекті бюджету було передбачено близько шести мільйонів саме на дитячі спортивні майданчики. Зараз перший пріоритет – енергоефективність, ми маємо вкладати кошти в утеплення дитячих садків, шкіл, комунальних об’єктів, які потребляють максимальну кількість електроенергії і тепла. І тоді матимемо змогу повернутися до дитячих майданчиків», – зазначив Олексій Романов, член виконкому, представник координаційної ради сил Майдану Черкащини.

Завтра представники виконкому та депутати будуть шукати компромісні варіанти бюджету за круглим столом.

Нова Доба
Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии