• Головна
  • Представники громадськості звинуватили міську раду у дерибані Черкас
08:37, 16 квітня 2015 р.

Представники громадськості звинуватили міську раду у дерибані Черкас

Програма соціально-економічного Черкас має базуватися на загальних принципах внутрішньоміської безпеки, безпеки, пов’язаної із АТО та енергозбереження. А не керуватися проблемами певних виборчих округів.

Про це під час прес-конференції повідомили представники Координаційної ради сил Майдану Черкащини, інформує "Вчасно".

За словами члена виконавчого комітету на громадських засадах Івана Кієнка, програму соціально-економічного розвитку має бути на часі. У зв’язку із подіями на Сході особливу увагу треба приділити патріотично-військовому вихованню дітей та молоді, енергозбереженню, тобто утепляти та ремонтувати соціальні об’єкти: лікарні, школи, садки. Не можна відкладати ремонт доріг. 

- Всі ці принципи ми заклали при узгодженні програми на засіданнях виконавчого комітету. Проте на сесії міської ради депутати проголосували за програму із 150 правками, які вніс Олександр Радуцький. Надавши перевагу встановленню дитячих майданчиків на округах депутатів, що і послужить в майбутньому хорошим піаром на виборах, – говорить Іван Кієнко. 

Правки до ПСЕРу вносили представники фракцій на чолі із секретарем міської ради Олександром Радуцьким перед сесією о 18 годині на погоджувальній раді, куди не запросили громадськість. Про це повідомив член виконкому на громадських засадах Олексій Романов. 

– Правки внесені на суму 17 млн грн, 5 із них передбачені на встановлення дитячих майданчиків. Хіба це пріоритет на сьогодні? Найцікавіше те, що представники фракцій обіцяли голосувати за ПСЕР, який узгодив виконком. Адже ми розглядали цю програму тривалий час, врахували реальні потреби міста. А потім депутати голосують за відвертий дерибан міста, – наголосив Олексій Романов.

Дехто закидає активістам, що вони навмисне затягують процес прийняття ПСЕРу. Раніше, представники громадськості переносили розгляд програми на засіданнях виконкому, а на сесії влаштували блокаду трибуни.

Проте Олексій Романов спростував інформацію. Натомість він наголосив, що саме керівники департаментів міськради не підготували програму вчасно. Тож у тому, що Черкаси чи не єдине місто, яке залишилось без стратегії розвитку, винні явно не представники громадськості.

На прес-конференції був присутній і представник ГО “Бійці-реформатори”, боєць АТО Сергій Лугеря. Він звернувся до депутатів:

– Якщо ви і далі будете продовжувати створювати корупційні схеми, грабувати місто – ми повернемося до практики із сміттєвими баками.

Нагадаємо, що міський голова Сергій Одарич наклав вето на рішення міськради про прийняття програми соціально-економічного розвитку Черкас.

Уже сьогодні о 17 годині в залі засідань міської ради представники Координаційної ради сил Майдану запрошують до обговорення і депутатів, і громадськість, аби програму соціально-економічного розвитку ухвалити таки за вищеназваними принципами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Координаційна рада сил Майдану Черкащини #ПСЕР #Черкаси
Оголошення
live comments feed...