Канівчани близько двох годин перекривали одну з центральних вулиць (ВІДЕО)

Як уже повідомлялося раніше, сьогодні в Канві з ініціативи Громадської організації ГО «Майдан» відбулась попереджувальна акція протесту під гаслами: «Не допустимо реваншу регіоналів»; «Голова РДА Сергій Дубенець без совісті і моралі»; «Недопустимо нашорябівського «Чорнобиля»; « За підняття тарифів – кабмін у відставку»; «Європейським тарифам – європейські зарплати і пенсії»; « Нові тарифи – геноцид народу».

Розпочався мітинг біля приміщення міського РАГСу, далі автобусами перемістилися  на пішохідний перехід по вул. Енергетиків  в районі санстанції. Переміщення по пішохідному переходу  відбувалося на протязі майже двох годин.

«Ті люди, які скориставшись  надбанням  революції гідності, прийшли до влади,  як показує час, не набагато відрізняються від тих хто був при владі до цього.  Використовуються   ті   самі  методи при призначенні на  адміністративні  посади,   намагаються тиснути  на людей,   прикриваючись війною на сході приклеюють ярлики сепаратизму  справедливим протестним  акціям громадян.   Діючий  президент посилює свою владу видаючи це за реформування та децентралізацію, призначає на ключові посади у державі своїх партнерів по бізнесу,  або «папередніков» які сумлінно служили Януковичу.  Нагадаємо йому що, єдиним постійним  джерелом влади в Україні є народ, а президенти мають тенденцію мінятися, тому пане президенте на наступайте на ті самі граблі! Адже люди вимагають від діючої влади виконувати  тільки те що вони обіцяли йдучи на вибори, а саме,  відкритості призначень на державні посади ,  справедливих цін і тарифів на комунальні послуги, підвищення  зарплат і пенсій, зростання рівня життя,  можливості жити на  екологічно  безпечній  території,  народжувати здорових дітей і щоб земля яку мають  передати у спадок не стала хімічною пустелею!» – з такими словами виступив на акції протесту голова ГО «Майдан» Олександр Корнєєв.

На мітингу також було прийнято відповідне звернення до Президента та Кабінету Міністрів, яке було сьогодні ж і надіслано(текст додається).

вимоги
вимоги

Представники Канівської  міліції  намагалися тиснути на мітингарів, стверджуючи що вони нібито перешкоджають проїзду транспорту і що за передбачена кримінальна відповідальність.  Проте силовим методом заважати протестувальника не намагались.

У свою чергу активісти канівського Майдану повідомили, що в жодному разі не планують відмовлятися від своїх вимог. Та, якщо їх не буде почуто, готуватимуть нові акції протесту.

Дзвін
Черкаси акція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии