• Головна
  • У забудови за драмтеатром немає жодної проектної документації
08:30, 15 квітня 2015 р.

У забудови за драмтеатром немає жодної проектної документації

Будівництво за драмтеатром не пройшло першої перевірки Державної архітектурно-будівельної інспекції України, яка за вимогою прокуратури почала перевіряти об'єкт будівництва на місці Театрального скверу.

Про це у Facebook повідомив виконувач обов’язків художнього керівника обласного драматичного театру Сергій Проскурня Сергій Проскурня. 

«Деталі не описую, хоча вони цікаві. Відбулась процедура перевірки документів. Виявилось, що проектант (фірма знаходиться в Кам'янці-Подільському) відкликав усю документацію на підготовчі роботи. Жодної проектної документації та архітектурних паспортів на об'єкті немає! Факт відсутності відповідної документації зафіксований протоколом. Таким чином будь-які роботи на об'єкті сьогодні трактуються як самовільна забудова. Якщо до завтрашнього вечора документація не буде пред'явлена інспекторам, факт самовільної забудови буде кваліфіковано як кримінальне порушення. Сьогодні роботи важких пристроїв та машин призупинено. Яма виглядає так, нібито на Великдень хтось зробив цій ямі «косметику»))) Рівень компетентності представників міськвиконкому вражає: «Одарич підписав, то ми нічого не знаємо і на жодне питання не відповідаємо. Хіба якісь роботи велись?» – звучало кілька разів. Інспектори змушені були посилатись на свідчення засобів масової інформації та заяви, надіслані в прокуратуру. Далі буде», - написав у соцмережі Сергій Проскурня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#забудова за Драмтеатром #Проскурня #Чекраси
Оголошення
live comments feed...