• Головна
  • Підконтрольний оточенню Льовочкіна-Портнова трест втратив землю в Черкасах
09:06, 14 квітня 2015 р.

Підконтрольний оточенню Льовочкіна-Портнова трест втратив землю в Черкасах

Черкаська міська рада домоглася розірвання договору оренди земельної ділянки з ЗАТ "Трест Київміськбуд-1". Про це йдеться у рішенні Господарського суду Черкаської області від 24 березня. 

Йдеться про ділянку площею 8 809 кв. м по вул. Гагаріна, 41/1. Рішенням Черкаської міської ради у 2005 р. цю землю надали в оренду ЗАТ "Трест Київміськбуд-1" під розташування багатоповерхового житлового будинку. У 2006 р. з фірмою уклали відповідний орендний договір.

Землю "Тресту" передали, однак орендну плату фірма систематично не платила: за розрахунками Департаменту фінансової політики міськради за період з лютого 2012 року по грудень 2014 року накопичився борг у сумі 137,25 тисяч гривень.

Суд тричі зобов’язував фірму прислати свого представника на засідання й надати документи, однак "Трест" вимоги суду проігнорував. Відтак доказів виконання відповідачем своїх зобов’язань по сплаті орендної плати до суду не подано, виходячи з чого суд прийняв рішення розірвати договір.

"Трест Київміськбуд-1" на 99% належить ТОВ "КМБ Корп Солюшнз", зареєстроване на Ліліан Мойсей, Віталія Нестора та Світлану Клімчук.

Директор тресту Євген Веничук входить до складу засновників ТОВ "Військовий мисливець-інвест". Цією фірмою він володіє навпіл з ТОВ "КУА "Промислові інвестиції" з групи Івана Фурсіна, Дмитра Фірташа та екс-голови Адміністрації президента Сергія Льовочкіна.

Акції тресту передані на зберігання ТОВ "Колегія – ЦП", засновниками котрої нині є ТОВ "Алмак-Київ" та панамський офшор "Форком АГ". Однак до останнього часу до складу засновників входили Євген Веничук та Дмитро Гранцев. Брат Гранцева Іван є бізнес-партнером Андрія Портнова, біглого замголови Адміністрації президента Януковича. Вони разом входили до складу засновників кількох юрфірм, а також працювали у ДКЦБФР на початку 2000-х років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#київміськбуд #земля #черкаська міська рада
Оголошення
live comments feed...