• Головна
  • Представники громадськості застерегли депутатів від ухвалення бюджету-дерибану
16:03, 9 квітня 2015 р.

Представники громадськості застерегли депутатів від ухвалення бюджету-дерибану

Проект Плану соціально-економічного розвитку на наступний рік характеризується відсутністю пріоритетів та позбавлений будь-яких принципів розподілення коштів.

Так охарактеризував запропонований на затвердження депутатам проект ПСЕРу член виконавчого комітету на громадських засадах Олексій Романов.

– Проект ПСЕРу був винесений на ознайомлення в четвер, при планах ухвалити його в п’ятницю. Навіть ознайомитися з 200 сторінок за день нереально. Тому ми взяли 10 днів, щоб проаналізувати цей документ і зробити висновки. Цей аналіз показав непрофесійний підхід у складанні цього документу. У ньому простежується відсутність пріоритетів і принципів розподілення коштів. Депутати за рік своєї каденції не спромоглися розробити стратегічний план розвитку міста, який би виокремлював пріоритетні напрямки, на які б ці кошти варто було б спрямовувати, – заявив Олексій Романов.

За його словами, у проекті яскраво видно надмірну концентрацію грошей по певних  округах.

– Усі чітко розуміють, що у цьому році вибори. На понад 5 млн грн у країні, де йде війна, передбачені спортивні майданчики. При цьому є школи з аварійним станом санвузлів, де діти провалюються, – обурився представник від громадськості.

Він застеріг депутатів від ухвалення бюджету-дерибану, завдяки якому депутати будуть вирішуватися власні передвиборчі інтереси.

– Не мають бути в пріоритеті певні округи, у пріоритеті повинно бути місто. І давайте розподіляти кошти по місту, – закцентував член виконкому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #бюджет
Оголошення
live comments feed...