З Черкащини в зону АТО відбули 15 правоохоронців

Екіпаж із 15-и працівників Черкаської Державтоінспекції нестиме службу в зоні проведення антитерористичної операції. Це чергова зміна, яка відбула в зону АТО для проведення ротації працівників ДАІ.

Сформований він з інспекторів ВДАІ Уманського району, ВДАІ міста Умань та міста Черкаси. На окупованій території працівники ДАІ замінять своїх колег та будуть забезпечувати охорону об'єктів, блокпостів, сприяти своєчасній доставці вантажів, забезпечувати безпеку дорожнього руху.

Провести правоохоронців в Східний регіон країни прийшли родичі, друзі і колеги. Заступник начальника УДАі Черкаської області Олег Ткаченко наказав хлопцям про необхідність дотримання заходів особистої безпеки, бездоганно дотримуватись вимог Присяги та побажав повернутися у повному складі живими і здоровими.

Отець Михайло, настоятель Свято-Миколаївськог охраму благословив інспекторів і прочитав молебень за здоров'я.

Нагадаємо, що це вже сьома ротація працівників Черкаської Державтоінспекції, які вирушають на Схід України. Зараз вже більше 90 інспекторів побували в зоні Антитерористичної операції для забезпечення безпеки дорожнього руху.

Прес-центр
Черкаси ДАІ АТО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии