Польща - це країна яка розташована у самому центрі Європи, пишається річками Вісли та Одри, та омивається Балтійським морем на півночі. Столиця Польщі - чудове місце Варшава, яке має населення 1,7 млн. осіб. Це країна яка дає можливість безпечно здобувати вищу освіту, яка має статус престижності. Вона є власником 400 держаних і приватних навчальних закладів, які мають чудове обладнання, певні традиції та цікаві програми навчання. Молодь України має можливість отримати престижну освіту, відкрити для себе багато нового та цікавого, вивчити польську мову та знайти нових друзів. А близькість культури поляків до нашої, допоможе легко адаптуватись українським студентам.

 Якщо студент вирішив поступати в польський університет, з усіма питаннями щодо вступу, підбора університету та житла, займається українського-польський центр освіти «UniverPL». На сайті центру univerpl.com.ua ви зможете детально ознайомитись з особливостями навчання у Польщі, цінами на житло і навчання, та вузами у які ви можете поступити. Для вступу в навчальний заклад в Польщі непотрібно збирати цілу купу документів, треба лише тільки мати атестат середньої освіти або диплом вищої освіти.

 По статистиці 2013-2014 років 30% студентів в польських навчальних закладах складають студенти з України. Тому що перспектива подальшого життя в Європі дуже приваблює українську молодь можливістю працевлаштування в багатьох країнах ЕС. А якщо взяти за увагу нинішнє положення в Україні, то можна сказати що зараз доволі нестійка перспектива працевлаштування.

 Чи потрібно їхати у Польщу для подачі документів? Ні, треба лише на сайті центру заповнити анкету та вказати: П.І.Б, контактну інформацію, дані про освіту та вказати обрану вами спеціальність. Та на протязі двох днів чеками повідомлення від менеджера.