![](https://s.0472.ua/section/logo/upload/pers/10/logo.png?20240727)
Працівники міліції затримали жителя одного із сіл Черкащини, який займався виловом риби забороненими знаряддями лову
Працівники міліції затримали 60-річного жителя одного із сіл Золотоніського району, який займався виловом риби забороненими знаряддями лову. Своїми діями чоловік наніс державі збитків на суму близько 19000 гривень.
Вчора ввечері до лінійного відділу в річпорту міста Черкаси УМВС України в Черкаській області надійшла інформація, що поблизу села Коробівка на території Кременчуцького водосховища невідомий чоловіка займається незаконним виловом риби.
![Працівники міліції затримали жителя одного із сіл Черкащини, який з... Працівники міліції затримали жителя одного із сіл Черкащини, який займався виловом риби забороненими знаряддями лову (фото) - фото 1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Працівники міліції затримали жителя одного із сіл Черкащини, який займався виловом риби забороненими знаряддями лову (фото) - фото 1
Правоохоронці негайно вирушили на вказане місце. Побачивши працівників міліції, чоловік намагався приховати доказів своєї вини та почав викидати знаряддя лову та здобич у Дніпро. Проте позбутися всіх речових доказів зловмиснику не вдалося. Він був затриманий. У нього вилучено 7 рибацьких сіток та незаконно виловлену рибу.
За даним фактом слідчим управління УМВС України в Черкаській області відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 249 (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу, або обмеження волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого. Триває слідство.
СЗГ УМВС України в Черкаській області