Міжнародне рейтингове агентство Moody's вирішило знизити оцінку Ощадбанку слідом за суверенним рейтингом країни.

Авторитетне міжнародне рейтингове агентство Moody's вирішило знизити оцінку держбанку слідом за суверенним рейтингом країни. Повідомляють ProstoFinansy
Пониження рейтингів від Moody's торкнулося найбільших банків України, серед них і державні «Укрексімбанк» і «Ощадбанк». Довгострокові депозитні та боргові рейтинги останніх двох фінустанов були знижені до рівня Ca і Caa3, при негативному прогнозі.
Пониження рейтингів відбулося головним чином унаслідок того, що уряд вирішив реструктуризувати єврооблігації і величезний зовнішній борг.
Крім Moody's, рейтинги Укрексім та Ощадбанку знизило і ще одне агентство Fitch. Так, рейтинги пріоритетного боргу в іноземній валюті впали до рівня СС, що передбачає високу ймовірність дефолту. Нагадаємо, раніше держбанки за оцінками даного агентства, мали показник ССС - дефолт можливий.
Втім, експерти вважають, що держбанкам України не загрожує крах, оскільки їх дефолт здатний обрушити в цілому фінансову систему країни. Тому, фахівці впевнені, що його не допустять. У Мінфіні ж запевнили, що падіння рейтингів ніяк не позначиться на виконанні зобов'язань перед клієнтами.

ProstoFinansy
черкаси черкассы Moody's рейтинг ощадбанк деньги дефолт
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии