• Головна
  • Обдарована юна черкащанка - переможиця на Ювілейному ХХ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців
12:03, 28 березня 2015 р.

Обдарована юна черкащанка - переможиця на Ювілейному ХХ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців

Ювілейний ХХ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь» пройшов у Кіровограді. Це найпрестижніший і найстарший в Україні фахових конкурс для молодих виконавців на народних інструментах віком від 10 до 20 років. У журі – професори та доценти Національної музичної академії ім. П.Чайковського (м. Київ), провідні фахівці народно-інструментального академічного виконавства. Секцію «баян та акордеон» очолив завідувач кафедрою народних інструментів НМАУ професор Давидов А. А.

Повідомляє «Нова Доба» з посиланням на Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Десятирічна черкаська баяністка, учениця ДМШ №2, Анна Коваль (викладач – Качор Надія), надихнувшись перемогами на ІІ Міжрегіональному конкурсі юних баяністів «Сучасні ритми» (м. Кривий Ріг, ІІІ місце) та на Черкаському обласному конкурсі виконавської майстерності обдарованих учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (ІІ місце), вперше відважилась спробувати свої сили і на всеукраїнському «Провесні». І недаремно, адже вона виборола І місце.

Обдарована юна черкащанка - переможиця на Ювілейному ХХ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців, фото-1Змагання виявилось нелегким, конкурентами Анни були 20 учасників-баяністів віком 10−12 років з різних куточків України − Дніпропетровська, Харкова, Черкас, Кіровоградщини, Миколаївщини, Сумщини.
Своїм високим творчим досягненням Аня завдячує не лише своєму таланту, а й вмінню зосередитись на сцені, донести увесь виконавський задум, що був закладений під час кропіткої та невтомної роботи в класі з викладачем та вдома.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #баян #конкурс #провесінь #кіровоград #кировоград
Оголошення
live comments feed...