• Головна
  • В УМВС України в Черкаській області відбулася спільна нарада за участю правоохоронців та війскових
20:30, 27 березня 2015 р.

В УМВС України в Черкаській області відбулася спільна нарада за участю правоохоронців та війскових

В ході проведення наради було обговорено питання виконання плану спільних заходів щодо виконання Законів України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» та  Указів Президента України «Про часткову мобілізацію».

Начальник міліції громадської безпеки УМВС Віктор Іванько звернув увагу присутніх на прорахунки та наголосив про необхідність тісної співпраці з представниками місцевих військових комісаріатів по області, а також наголосив на активізації роботи по виконанню вимог законодавства щодо проведення мобілізаційних заходів.

Окремо учасники наради зупинилися на питанні ухилення від призову за мобілізацією. Як відомо, правоохоронці  співпрацюють з районними військовими комісаріатами по розшуку громадян, які ухиляються від виконання військового обов'язку та притягненню їх до відповідальності.

Варто зауважити, що на сьогодні вже відкрито 5 кримінальних проваджень за статтею 336 (Ухилення від призову за мобілізацією) Кримінального кодексу України та притягнуто до адміністративної відповідальності 19 осіб за статтями 210 та 210 з приміткою 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

В підсумку наради було визначено пріоритетні напрямки взаємодії правоохоронців і військових стосовно спільного вирішення  актуальних питань по проведенню мобілізаційних заходів в області.

СЗГ УМВС України в Черкаській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #нарада #мвс #правоохоронці #війскові
Оголошення
live comments feed...