Сергій Рудик та черкаський «Правовий сектор» оголосили війну браконьєрам

Той, хто надумає браконьєрити на черкаських водоймах, може дуже швидко реалізувати свої знання і вміння у АТО. Про це – під час прес-конференції 27 березня – заявив керівник новоствореної черкаської організації «Правовий сектор» (із функціями охоронної служби) Олександр Пілюхно. Він повідомив, що водойми будуть охоронятися військовими, що воювали у зоні АТО і повернулися додому. Для бійців патрулювання на природі стане своєрідним психологічним розвантаженням та можливістю «переключитися» на іншу діяльність, а от браконьєри, яких вони затримають біля водойм, будуть доставлятися у військоммат, а звідти – до зони АТО.

На сполох - напередодні настання сезону нересту - забило Всеукраїнське громадське риболовне об'єднання «Громада Рибалок України», президент якого, Андрій Неліпа, переконаний, що Україні при таких темпах браконьєрства, як нині,екологічна катастрофа загрожує вже через кілька років. І роль контролюючих органів, що намагаються боротись із цим явищем, наразі виконують переважно громадські організації. Саме для більш ефективної боротьби проти незаконного вилову риби у величезних масштабах, «Громада Рибалок України» і залучила народного депутата України Сергія Рудика.

Під час прес-конференції він повідомив, що планує допомагати активістам пальним для проведення екологічних рейдів, а також – охороною водойм, які здійснюватиме «Правовий сектор», що співпрацює із Сергієм Рудиком.

Пресс клуб
черкаси черкассы браконьер рыба нерест
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии