• Головна
  • Міністерство фінансів України повідомляє: «Укрексімбанк» та «Ощадбанк» є надійними і виконують всі зобов'язання
12:37, 26 березня 2015 р.

Міністерство фінансів України повідомляє: «Укрексімбанк» та «Ощадбанк» є надійними і виконують всі зобов'язання

Міністерство фінансів України повідомляє, що дія міжнародної рейтингової агенції Fitch від 20 березня 2015 року щодо рейтингу «Укрексімбанку» та «Ощадбанку» як емітентів цінних паперів в іноземній валюті жодним чином не пов’язана з їх повсякденною роботою та фінансовим станом. Також вона не впливає на здатність державних банків виконувати зобов’язання перед вкладниками.

Наприкінці 2014 року Уряд здійснив докапіталізацію цих двох найбільших державних банків і гарантує збереження банківських вкладень громадян та захист інтересів вкладників цих державних установ. Зокрема, «Ощадбанк» є єдиним банком в Україні, який має державну гарантію за 100 % вкладами населення (без обмеження застрахованої суми вкладу).

Слід зазначити, що Листом про наміри на адресу Міжнародного Валютного Фонду Україна взяла на себе зобов’язання провести консультації з власниками боргу державного сектора з метою поліпшення середньо-термінової економічної прийнятності боргу. В рамках цього процесу державні банки можуть розпочати процес реструктуризації, в ході якого запропонують тримачам своїх єврооблігацій переглянути умови їх випуску.

Одночасно наголошуємо, що проведення державними банками реструктуризації своїх зовнішніх боргових зобов’язань жодним чином не впливає на спроможність фінансових установ виконувати зобов’язання перед власниками депозитів та інших клієнтів.

За інформацією прес-служби Управління Національного банку України в Черкаській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #фінанси #банк #вкладникі
Оголошення
live comments feed...